Bukmacher internetowy- sposób na szybką wygraną dodatkowych pieniędzy

 

Legalni bukmacherzy internetowi prześcigają się w swoich ofertach. Jedni proponują swoim klientom bonusy za rejestrację, inni ustalają niską wysokość marży lub przyciągają klientów szeroką ofertą wydarzeń do obstawienia. Jedno jest pewne, legalne zakłady bukmacherskie to opcja dla tych, którzy mają w sobie żyłkę hazardzisty i nie boją się utraty postawionych na zakład środków finansowych, a wygrana skłania ich do zawierania kolejnych zakładów. W ten sposób legalni bukmacherzy Internetowi zarabiają krocie i stoją na szczycie piramidy legalnych wpływów z gier hazardowych obok rynku pokerowego .
Legalny bukmacher internetowy- bonusy i promocje
Wśród bukmacherów internetowych wyróżniają się tacy, których gracze cenią za możliwość obstawienia pierwszego zakładu bez ryzyka. W razie niepowodzenia bukmacher oddaje nam kwotę, z pieniędzy przeznaczonych na pierwszy zakład. Kolejną promocją jest powiększenie środków wpłaconych o 100% lub 200%. Maksymalna kwota zwiększonego depozytu to nawet 2000 zł, w zależności od wysokości pierwszej wpłaty. Są bukmacherzy internetowi u których można obstawić zakład także offline, udając się do jednego ze stacjonarnych punktów. Jednak oferta online jest znacznie bardziej opłacalna przez wyżej wymienione bonusy. Wygrane w zakładach obarczone są podatkiem ryczałtowym w wysokości 10% od kwoty 2280 zł, jednorazowej wygranej i powyżej tej kwoty.

Proste i wygodne zasady obstawiania zakładów u bukmachera

Minimalna kwota zakładu to od 1 do 5 zł, a limit minimalnej wpłaty, od której można zacząć zabawę z obstawianiem nie jest ustalony. Dlatego każdy niezależnie od zasobności portfela może sobie na to pozwolić.

Zakłady bukmacherskie w twoim telefonie- obstaw tam, gdzie chcesz

W oczekiwaniu na potrzeby klienta, bukmacherzy stworzyli wersje mobilne swoich stron, która działają na wszystkich systemach operacyjnych (Android, IOS, Windows). Dzięki temu, można obstawić swój zakład w każdym miejscu i o każdym czasie. Zakłady bukmacherskie, cieszą się popularnością milionów graczy.
Oferta legalnych bukmacherów internetowych jest na każdą kieszeń.

 
Sprawdz gdzie : obstawianie meczy